Uluslararası Yayınevi BelgelerimizBelgeler Gizle
PA Paradigma Akademi, uluslararası bir yayınevidir. Ayrıntılı bilgi...
kalp Created with Sketch.

Prof. Dr. Ahmet Günşen Armağını

Stok Kodu: 9786256957473

620.00 

Üniversite tahsili dolayısıyla ayrıldığı, 2009 itibariyle memleketi Edirne’ye ve Prof. Dr. Necmettin Hacıeminoğlu’nun kurduğu ocağa doçent olarak dönmüş olan Prof. Dr. Ahmet Günşen, daha önce çalıştığı kurum ve kurullara ilaveten, mensubu olduğu Trakya Üniversitesinde de anabilim dalı ve bölüm başkanlığı, [kurucu] müdürlük, de- kanlık… gibi muhtelif görev ve sorumlulukları üstlenmekten kaçınmamıştır. Prof. Dr. Ahmet Günşen’in akademik hayatında da behemehal bir plan, program ve disipline riayet edişi; dakikliği, ders işleme tarzı, hele hele sınav evrakını değerlendirişiyle de alâmetifarika sahibi bir hoca olduğunu, hakkını teslim sadedinde belirtmemiz gerekir. Kuşkusuz ki Eğitim Fakülteli oluşunun verdiği ayrıcalıklı formasyonun da kazanımları olan bu ayırıcı vasıflar, Prof. Dr. Ahmet Günşen’i, mensubu olmakla iftihar ettiği Türk Dili ve Edebiyatı Bölümü’nde de ayrı ve müstesna bir yere konumlamıştır.
Elinizdeki bu armağan Prof. Dr. Ahmet Günşen ile teşrikimesaisi, hatırası, gönül ve ülkü bağı, usta-çırak ilişkisi… bulunan, başta üniversitelerimizin Türk Dili ve Edebiyatı bölümlerindeki ilgili sayın hocalarımız olmak üzere bir şekilde hakkı-hukuku geçmiş olan, alanında uzman yetmiş küsur imzanın ortak emek ve katkılarıyla ortaya çıktı.
Vefa ve şükran borcumuzu unutmadığımızın sade tescili olan bu armağanla –sağlıkla, afiyetle daha nice velut yıllar dilediğimiz- elan altmışıncı yaşını idrak eden Trakya’nın öz kızanına bir ağızdan iyi ki doğdun Ahmet Hocam diyor ve ekliyoruz:
Ṭoplasun Hülya Kadir Dinçer dedüm tārīḥini
İpsalāvi Hace Aḥmed başdı altmış yaşına = 2022
إيسلاوی خواجه أحمد باصدى آلتمش پاشنه = ۲۰۲۲

Yayınevi

Türü

,

Yazar/Editör

, , ,

Basım Bilgisi

1. Basım

Basım Dili

Basım Yılı

Cilt Bilgisi

Normal Kapak

Kağıt Cinsi

Enzo Kağıt

En x Boy (cm)

16×24

Sayfa Sayısı

1059

ISBN No

9786256957473

Sayfa: /
Sayfa: /
betmatik ligobet nisanbet betebet hiltonbet milosbet