Uluslararası Yayınevi BelgelerimizBelgeler Gizle
PA Paradigma Akademi, uluslararası bir yayınevidir. Ayrıntılı bilgi...

Bilgilendirme

Mağazamız geçici bir süre için alışverişe kapalıdır, bu süreçte ürünlerimizi incelemeye devam edebilir ilgili diğer satış sitelerinden ürünlerimizi satın alabilirsiniz. Dilerseniz birçok kitabımızı divitkitabevi.com adresinden indirimli temin edebilirsiniz.

Stokta Yok
kalp Created with Sketch.

Dış Ticaret İşlemleri

Stok Kodu: 978-605-5193-32-4

0.00 

Stok kodu: 978-605-5193-32-4

Bu kitap ülkemizin hızlı gelişen dinamik sektörlerinden biri olan dış ticaret alanında çalışacak öğrencilere ve sektöre ilgi duyan her kesimden okuyucuya bir teorik alt yapı sunmak düşüncesindedir!

Amaç dış ticareti ve onun mantığını daha anlaşılabilir kılmak ve olaya geniş bir perspektiften bakabilmeyi sağlamaktır. Temel düşünce öğrencilerin ileriki yıllarda iş hayatında karşılaşabilecekleri olaylar ve sorunlar hakkında aktif düşünebilmelerine yardımcı olmaktır. İş hayatında sorunları sadece ileten değil, muhatap olduğu sorunları sahiplenip onları çözebilmelerine bir nebze de olsa destek olabilmektir.

Bu nedenle yeri geldiğinde en temel konulara ayrıntılarıyla değinilmiş, okuyucunun konuyu kendi kendine tartışabileceği bir ortam yaratılmaya çalışılmıştır. Kitap, birinci sayfasından son sayfasına kadar bir bütünlük içerisinde değerlendirilmelidir.

Başta öğrencilerim olmak üzere konuya ilgi duyan her kesimden insana faydalı olması en büyük arzumuzdur.

Yayınevi

Yazar/Editör

Basım Yılı

Basım Tarihi

Eylül 2013

Kağıt Cinsi

1. Hamur

En x Boy (cm)

16×24

Sayfa Sayısı

411

Basım Dili