Uluslararası Yayınevi BelgelerimizBelgeler Gizle
PA Paradigma Akademi, uluslararası bir yayınevidir. Ayrıntılı bilgi...
kalp Created with Sketch.

Yönetim ve Organizasyon Bilimsel Araştırma Yazıları -1

Stok Kodu: 9786258187403

220.00 

Yönetim ve Organizasyon her işletmenin temelini ve sürdürülebilirliğini sağlayan önemli bir fonksiyon ve bilim dalıdır. Bu bilim dalıyla ilgili olarak yüksek lisans ve doktora programları açılmış olup öğrencilere bu bilimin temel bilgileri öğretilmektedir. Ayrıca ilgili fakültelerde ve yüksekokullarda lisans düzeyinde dersler verilerek öğrencilere konuyla ilgili belli bir bakış açısı, bilgi ve farkındalık kazandırılmaya çalışılmaktadır.
Doğal olarak bu bilim dalına yeni teorilerin ve bilgilerin kazandırılması, konuyla ilgilenen bilim adamlarının yapacakları araştırmalar sayesinde olmaktadır. Yönetimin hem sanat hem de bilgi yönü olduğunu kabul edersek özellikle yöneticilere ve diğer ilgili kişilere yeni ve güncel bilgilerin öğretilmesi aktarılması ve kazandırılması gerekmektedir. Yeni bilgiler ise yapılacak araştırmalar ve makalelerle oluşacaktır.
Bilginin sürekli değiştiği ve geliştiği bir Dünya’da yönetim ve organizasyon alanında da yeni bilgilere ihtiyaç vardır. Değişimin baş döndürücü bir hızda gerçekleştiği ortamda, değişime cevap verebilmek günümüzde zorunluluk haline gelmiştir. Bu kitapta özellikle yönetim ve organizasyon alanında çalışan akademisyenlerin hazırlamış oldukları makaleler yer almaktadır.

Yayınevi

Yazar/Editör

Türü

, ,

Basım Bilgisi

1. Basım

Basım Dili

Basım Yılı

Cilt Bilgisi

Normal Kapak

Kağıt Cinsi

1. Hamur

En x Boy (cm)

16×24

Sayfa Sayısı

149

ISBN No

9786258187403