Uluslararası Yayınevi BelgelerimizBelgeler Gizle
PA Paradigma Akademi, uluslararası bir yayınevidir. Ayrıntılı bilgi...
kalp Created with Sketch.

İşletmelerde Enerji Yönetimi ve İklim Değişikliği ile Mücadele

Stok Kodu: 9786256957640

250.00 

Hızlı kentleşmenin beraberinde getirdiği nüfus artışı ve hızla gelişen teknoloji, enerjiye olan talebi artırmış enerji tüketiminin artmasıyla da atmosfere salınan gazlar sera etkisi yaratmış ve sonunda da enerji kaynaklarının sürdürülebilirliği ve iklim değişikliği sorunlarıyla karşı karşıya kalınmıştır.
Şu an büyük bir adım atıp eşikten geçme zamanıdır. Aksi durumda bizi korkunç bir gelecek beklemektedir. Ya iklim değişikliğine karşı önlemler alınarak etkili ve verimli enerji yönetim politikaları oluşturulacak ya da içinde yaşadığımız doğanın ekolojik sınırlarını ortadan kaldırarak iklim felaketlerine davetiye çıkarılacaktır. Bu durumda da sıra dışı iklim olayları, bitki örtüsü değişikliği, hayvan türlerindeki azalma hatta tükenme insanların kendi topraklarında yabancı gibi hissetmelerine ve yaşamalarına yol açacaktır.
Büyük bir emek harcanarak hazırlanan bu kitabı lütfen tüm bunları aklınızda tutarak okuyunuz ve okutunuz ki iklim değişikliği ve enerji verimliliği farkındalığı ve toplum bilincine sizin de bir katkınız olsun.

Yayınevi

Türü

, , ,

Yazar/Editör

,

Basım Bilgisi

1. Basım

Basım Dili

Basım Yılı

Cilt Bilgisi

Normal Kapak

Kağıt Cinsi

Enzo Kağıt

En x Boy (cm)

16×24

Sayfa Sayısı

347

ISBN No

9786256957640

Sayfa: /
Sayfa: /
betmatik ligobet nisanbet betebet hiltonbet milosbet