Uluslararası Yayınevi BelgelerimizBelgeler Gizle
PA Paradigma Akademi, uluslararası bir yayınevidir. Ayrıntılı bilgi...
kalp Created with Sketch.

Yenilenebilir Hidrojen Ekonomisi Perspektifinden Yarınların Yeşil İş ve Becerileri

Stok Kodu: 9786256957145

250.00 

2020 baharında yazımına başladığımız bu yapıtımızı kaleme alırken ortalık toz duman bir salgınla çalkalanıyordu. Bilinmeyen bir denizde ilk kez yüzmeye çalışıyordu insanoğlu. Birdenbire işin sağlık kısmı öncelik alıp her türlü konuyu ikinci plana atıverdi. Tedarik zincirleri kopmaya başladı, ekonomiler daralmaya işsizlik hortlamaya ve evimizden çalışmaya başladık.
İşte bu ortamda bu eseri planlarken düşündüğümüz ve her hâlükârda elini taşın altına koyacak inovatif girişimciler ve yine yeniden devlet babanın imdada yetişmesi ve herkese aş -iş yaratması bağlamında süreç Yenilenebilir Enerji kaynakları aracılığıyla özellikle eğitimli insanlara istihdam yaratma konusuna bu perspektiften bakma olanağını beraberinde getirdi.
Yüzyıllar önce Kızılderili şef Seattle: “Son ırmak kuruduğunda, son ağaç yok olduğunda, son balık öldüğünde, beyaz adam paranın yenilmeyecek bir şey olduğunu anlayacak” demişti. Bugün bizler de Dünya’daki fosil (taşıl) yakıtların yenilenemeyeceğini ve ne kadar değerli olduğunu mutlak surette anlamalıyız.

Yayınevi

Yazar/Editör

Türü

, , ,

Basım Bilgisi

1. Basım

Basım Dili

Basım Yılı

Cilt Bilgisi

Normal Kapak

Kağıt Cinsi

Enzo Kağıt

En x Boy (cm)

16×24

Sayfa Sayısı

334

ISBN No:

9786256957145

Sayfa: /
Sayfa: /