Uluslararası Yayınevi BelgelerimizBelgeler Gizle
PA Paradigma Akademi, uluslararası bir yayınevidir. Ayrıntılı bilgi...
kalp Created with Sketch.

Güçlü Bir Kurumsal İtibar İçin Yeni Alışkanlıklar

Stok Kodu: 9786256957947

130.00 

İtibar bambaşkadır diyerek söze başlamak istiyorum. İtibar denilince akla doğruluk, dürüstlük, güvenilir olmak, çalışkanlık, başarılı olmak, kalite ve pek çok pozitif özellik gelir. İtibarlı olmanın hazinelerden daha kıymetli olduğunu söyleyen kralların olduğu bu dünyada önceliğin itibar inşası olması gerekir öyle değil mi?
Kurumsal imaj, örgütü hatırlatan tutum, davranış ve inançların tümü olarak tanımlanmaktadır. Kurumsal görünüm, kurumsal iletişim ve kurumsal davranışın toplamında ifadesini bulan kurumsal imaj, iç ve dış hedef kitleler üzerinde inandırıcılık ve güven yaratmak ile bu güveni sürdürmek gibi önemli bir işlevi yerine getirmektedir.
Kurumsal itibar, kurum içi ve kurum dışı hedef kitlelerin kurum hakkındaki tüm algılamalarıdır. Buna göre olumlu itibar elde etmek için kurumların, hedef kitle olarak tanımladıkları kesimlerle iyi ilişkiler kurup, bu ilişkileri sürdürmeleri gerekmektedir. Kurumların hedef kitleleriyle iyi ilişkiler kurabilmesi, ancak kurumların uyguladıkları iletişim yönetimi çalışmalarının etkin olmasıyla olanaklıdır.

Yayınevi

Yazar/Editör

Türü

, ,

Basım Bilgisi

1. Basım

Basım Dili

Basım Yılı

Cilt Bilgisi

Normal Kapak

Kağıt Cinsi

Enzo Kağıt

En x Boy (cm)

13×21

Sayfa Sayısı

94

ISBN No:

9786256957947

Sayfa: /
Sayfa: /
betmatik ligobet nisanbet betebet hiltonbet milosbet