Uluslararası Yayınevi BelgelerimizBelgeler Gizle
PA Paradigma Akademi, uluslararası bir yayınevidir. Ayrıntılı bilgi...
kalp Created with Sketch.

Yeni Nesil Pazarlama Kanalı Sosyal Medya

Stok Kodu: 9786256905498

200.00 

İnternetin toplumsal ve ekonomik alanda yaratmış olduğu değişimler uzun süredir konuşulmaktadır. Bu değişim özellikle, 2004 yılında Web 2.0 teknolojisinin hayatımıza girmesiyle daha hızlı bir şekilde hissedilmeye başlanmıştır. Web 2.0, sosyal ağ platformları, blog siteleri, wikiler, forum mecraları, fotoğraf ile video paylaşımı siteleri, ortak etiketleme ve sosyal imleme vb. platformları içerecek şekilde büyümeye neden olmuştur.
İnternet, insanların özellikle sosyal medya platformlarında iletişim kurma ile sosyalleşme tarzlarını değiştirmiştir. Sosyal ağlar, insanların daha evvelki arkadaşları, meslektaşları ve mevcut arkadaşlarına ulaşmalarına, yeni arkadaşlar edinmelerine aracılık etmekte ayrıca, aralarında resimler, videolar ve içerik paylaşmalarına fırsat vermektedir.
Sosyal medya son yıllarda belirleyici bir trend olarak ortaya çıkmıştır ve bireyler, topluluklar, hükümet ve işletmeler arasındaki iletişim ve etkileşimleri yeniden yapılandırmaya devam etmektedir. Dijital ekonomiye ilişkin yeni kurallar, daha çok sosyal medyanın çevresinde oluşmaktadır. Bu gelişim ile değişimlere ayak uydurmak isteyen işletmeler de bu kanallarda farklı şekillerde yer almaya çalışmaktadırlar.

Yayınevi

Türü

, , , ,

Yazar/Editör

Basım Bilgisi

1. Basım

Basım Dili

Basım Yılı

Cilt Bilgisi

Normal Kapak

Kağıt Cinsi

Enzo Kağıt

En x Boy (cm)

16×24

Sayfa Sayısı

173

ISBN No

978256905498

Sayfa: /
Sayfa: /
betmatik ligobet nisanbet betebet hiltonbet milosbet