Uluslararası Yayınevi BelgelerimizBelgeler Gizle
PA Paradigma Akademi, uluslararası bir yayınevidir. Ayrıntılı bilgi...
kalp Created with Sketch.

5.Yüzyıldan 21. Yüzyıla Avrupa Sanatı

Stok Kodu: 9786257881197

200.00 

İlk olarak 2015 yılında basılan elinizde bulunan kitabımızın ilk baskısı 2019 yılı gibi kısa bir sürede tükendi. Daha sonraki süreçte kitabın ikinci basımı yayıncının popülist bir eğilimle farklı alanlara yönelmesi, hatta sanat ve kültür kitapları basmaktan vaz geçmesi sebebiyle 2020 yılı içinde gerçekleştirilemedi. Bu sebeble kitabın ikinci basımınını yapmak daha önce de başka bir kitabımızı yayınlamış olan Paradigma Yayınları ile görüşmeler yapmamıza ve sonuç olarak da ikinci baskının onlar tarafından sağlanması için anlaşmamızla sonuçlandı.

Daha önceki yıllarda yayınlanmış olan benzerleri gibi bu kitabın görmüş olduğu ilgi cidden müellifi olarak bizi çok mutlu etmiş bulunuyor. Tamamen telif olarak hazırlanmış olan bu çalışma günümüzde çevirilerle doldurulmaya çalışılan veya internet kaynaklarından kes yapıştır tekniğiyle üretilmiş olan benzeri kitaplardan farklı bir niteliğe sahip olarak akademik çevreler kadar, öğrenci ve meraklı kitlelerine yönelik olarak hazırlanmıştır.

Genelde en basit biçimde Avrupa Sanatı hakkında genel bilgi sağlayıcı bir el kitabı olması amacıyla yazılmıştır. İlk basımının kısa bir sürede tükenmiş olması da bu kitabın amacına ulaşmış olduğunun en güzel kanıtıdır.

Yazar/Editör

Yayınevi

Türü

, ,

Basım Bilgisi

1. Basım

Basım Dili

Kağıt Cinsi

1. Hamur

En x Boy (cm)

16×24

Sayfa Sayısı

284

ISBN No

9786257881197